За право торгувати підакцизними товарами підприємці Запорізької області сплатили 15 мільйонів

За право торгувати підакцизними товарами підприємці Запорізької області сплатили 15 мільйонів

З початку року до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло понад 15 мільйонів гривень плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, лише за попередній місяць скарбниці отримали майже три мільйони гривень цього платежу.

У розрізі територій за п’ять місяців до міського бюджету м. Запоріжжя сплачено понад 8 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 2,3 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Приазовського районів – більш ніж 1,7 мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 851 тисячу тощо.

Усього в регіоні станом на 1 червня понад 3,1 тисячі суб’єктів господарювання продають уроздріб підакцизні товари. Для цього вони придбали майже 8,3 тисячі ліцензій, у тому числі 3,8 тисячі – на право торгівлі алкогольними напоями, 3,6 тисячі – для реалізації тютюнових виробів та більш ніж 800 дозволів – для продажу пива.

З реєстром виданих ліцензій можна ознайомитись на сайті фіскальної служби Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

Головне управління ДФС у Запорізькій області