Юні зірочки засяяли у Бердянську

Юні зірочки засяяли у Бердянську

20 червня у Бердянську відлунали фінальні акорди ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості „Топ-Топ”. Фестиваль, який тривав п’ять днів, завершився урочистою ходою від Міського палацу культури ім. Т. Шевченка до Приморської площі та гала-концертом. Фестиваль проходить за підтримки Міністерства культури України, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації, КУ „Обласний методичний Центр культури і мистецтва” Запорізької обласної ради.

Цього року учасники ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості „Топ-Топ” – 60 творчих колективів та окремих виконавців з 15 міст та областей України (Запоріжжя, Токмак, Маріуполь, Васильковка та ін.), з міста Бердянська та Бердянського району. Загалом у фестивалі взяли участь більше 700 дітей та підлітків віком від 4 до 25 років.

На сцені МПК ім. Т. Шевченка відбулось урочисте нагородження переможців. На головній площі міста учасникам передали вітання від міністра культури України Євгена Нищука. Кращі виконавці та колективи були нагороджені спеціальними призами – портативними акустичними системами. Спеціальним призом від міністерства культури нагороджений бердянець Іван Кобец. Приз від Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації дістався солістці народного ансамблю танцю „Вербиченька” Таїсії Валуці. Привітання від народного депутата України Олександра Пономарьова передав його помічник Володимир Безверхий, спецпризом від депутата нагороджена учасниця циркового колективу „Баттерфляй” повітряна гімнастка Вікторія Шаховська. Заступник міського голови Бердянська Юлія Дойнова передала вітання від мера міста, побажавши фестивалю довгих літ. Від імені міського голови Володимира Чепурного подарунком нагороджено запорізький колектив спортивного танцю “Вінт”.

Яскравий гала-концерт переможців ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості на Приморській площі став красивим подарунком для мешканців і гостей Бердянська.