УКРАЇНЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ СТВОРИТИ «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ»

УКРАЇНЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ СТВОРИТИ «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ»

15 червня під час форуму «Новий курс України» лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко запросила українців до публічної дискусії стосовно майбутнього держави, а усі присутні мали змогу висловити свої ідеї та пропозиції.

Свій план дій запропонувала і сама Юлія Тимошенко. Під час виступу вона неочікувано для всіх відмовилась від простого переліку передвиборчих ідей. Була окреслена мета створення нової ефективної форми суспільства, кардинальної зміни ролі політика та взаємодії між владою та людьми.

Найефективнішим державним устроєм Тимошенко назвала парламентську республіку. За такого устрою громадяни мають одночасно обирати парламент та керівника уряду. Це робиться для того, щоб ніхто не міг витягти невідомого кандидата з-під столу, узгодити його з олігархією і показати народу.

Одним із найрезонансніших питань, піднятих на форумі, стала позиція Ю.Тимошенко щодо необхідності відміни податку на додану вартість. Це зменшить податковий тиск на бізнес і простимулює розвиток економіки.

Кожного з учасників форуму було запрошено увійти в одну з чотирьох робочих груп для розробки покрокового плану виведення України з кризи.