Читайте у газеті “Запорізька правда” за 28.06.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 28.06.2018 р.

    Шановні друзі! У четвер, 28 червня , виходить у світ свіжий випуск  «Запорізької правди», в якому йтиметься про  важливі події у житті  мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній  випуск видання традиційно  цікавим і корисним для наших читачів і   підготував для вас чимало  читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та  подій, що мають місце або  відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та  могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими,  були підготовлені  до зустрічі  із  всілякими явищами  у повному їх розмаїтті. Нинішній випуск ми присвятили Дню Конституції України.

28 червня 1996 Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію незалежної української держави. Цей Закон  допоки залишається незмінним. Втім,  конституційний процес триває.  А українці прагнуть  у цьому процесі  не  договору політичних еліт, а  суспільного консенсусу.

Крім того,  у нашій газеті   у рубриці «Ваше здоров’я» поведемо мову про профілактику онкології. 20 грудня 1934 року в газеті «Червоне Запоріжжя», так тоді називалася наша газета «Запорізька правда», була опублікована замітка про створення на базі 1 міської лікувального комбінату т.зв. “Онкопунктів”. У 2019 онкологічній службі Запорізької області виповниться 85 років. Про проблеми та перспективи лікування онкологічних захворювань розповідає експерт МОЗ України, онколог вищої категорії, професор Олексій Ковальов.

Також не забуваємо порадувати, а  деколи і здивувати вас розмаїттям  сенсацій.

Їх чимало у нинішньому випуску – на будь-який найвишуканіший смак. Адже для когось сенсаційною здаватиметься одна інформація, для іншого – друга. В цілому ж, захопливе  читання ми вам гарантуємо.

Подаємо й  корисну ужиткову інформацію.

Корисний досвід. Як батьки відстояли 83-тю  школу у Запоріжжі для своїх дітей,  –  газета  у продовження теми, розпочатої у попередніх випусках, розповідає про конструктивне вирішення питання  щодо імовірної ліквідації цього навчального закладу.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва,  цікавий кросворд.

«Запорізька правда» також пропонує й цікаву  рубрику «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й  надіслані читачами. Нині пропонуємо вашій увазі  розповідь   про унікальну людину, задля нагородження  якої    Президент України Петро особисто прибув до Запоріжжя.  А також  із бліц-опитування, яке журналісти  газети провели серед жителів області,  дізнайтеся,  яких нагород, на їх думку,  варті наші земляки.

Також  саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди,  найповніша тижнева програма  телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення  та ще багато іншої корисної інформації.

 

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату  у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або  061-787-54-21(робочі дні)  у робочий час.