На Запоріжжі оголосили набір на вакантні посади у батальйоні «Скіф»

На Запоріжжі оголосили набір на вакантні посади у батальйоні «Скіф»

Про умови конкурсного відбору на прес-конференції розповіли начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП Олексій Мамчій, командир батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Скіф» Ігор Новосільський та голова поліцейської комісії Віктор Нестеренко.

Захід відбувся 26 червня, у приміщенні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області. Під час прес-конференції начальник  Управління кадрового забезпечення Олексій Мамчій зазначив, що розпочато конкурсний набір на 20 вакантних посад молодшого (поліцейський) та середнього складу поліції (інспектор, заступник командира взводу) батальйону «Скіф».

Також він назвав вимоги до кандидатів, серед яких є громадянство України, вік від 18 років, вільне володіння українською мовою, повна загальна середня освіта, знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Очільник підрозділу «Скіф» Ігор Новосільський  розповів про умови служби у батальйоні. Зокрема зазначив, що бійці поліцейського підрозділу отримують

заробітну плату від 9000 гривень, соціальне забезпечення згідно діючого законодавства та професійну підготовку за міжнародними стандартами.

Голова поліцейської комісії Віктор Нестеренко розповів про етапи відбору та запевнив, що конкурс є неупередженим і прозорим.

Набір триватиме до 25 липня 2018 року.

Нагадаємо, що співробітники Бердянського відділу поліції спільно з бійцями «Скіф» затримали зловмисника, який підозрюється у скоєнні крадіжки.

Відділ комунікації поліції Запорізької області