На Запоріжжі поліцейські знищили наркопосів, який після переробки міг коштувати близько 4 мільйонів гривень

На Запоріжжі поліцейські знищили наркопосів, який після переробки міг коштувати близько 4 мільйонів гривень

В результаті спільних заходів підрозділів поліції, правоохоронці виявили та  знищили плантацію нарковмісних рослин коноплі в Приазовському районі Запорізької області.

25 червня працівниками Управління протидії наркозлочинності та Приазовського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області в лісосмузі Приазовського району виявлено та знищено наркоплантацію з ознаками культивації, оснащену системою зрошування. Крім того, територія знаходилась під охороною.

Правоохоронці, під час огляду місця події, вилучили:

1369 кущів нарковмісних рослин «коноплі»;
систему зрошування, обладнану пластиковими трубами;
водяний насос «Водолей» із закріпленим до нього металевим тросом;
електрогенератор  «FIRMAN»;
сільськогосподарський інвентар.

Все вилучене направлено на дослідження до Запорізького Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Якби зловмисник встиг зібрати та переробити наркорослини на наркотичний засіб марихуана, то міг отримати близько 4 мільйонів гривень.

Поліцейські встановили, що до скоєння злочину причетний житель Дніпропетровської області 1991 року народження, який тимчасово мешкає у Запорізькій області. Охорону території здійснювали двоє місцевих мешканців.

Триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.2 ст.310 (посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України.

Загалом з початку року співробітниками запорізької поліції 381 особі повідомлено про підозру у скоєнні злочинів в сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів або аналогів.

Нагадаємо, що запорізькі поліцейські ліквідували у Вільнянському районі  нарколабораторію по виготовленню «метамфетаміну», вилучили наркотики, прекурсори, боєприпаси та вибухівку.

Відділ комунікації поліції Запорізької області