Володимир Буряк поставив завдання посилити роботу з ліквідації «стихійних» звалищ. Порушників штрафуватимуть

Володимир Буряк поставив завдання посилити роботу з ліквідації «стихійних» звалищ. Порушників штрафуватимуть

Проблема «стихійних» звалищ продовжує залишатися в Запоріжжі досить актуальною. Їх ліквідацією займаються районні адміністрації. Однак через деякий час з вини недобросовісних громадян звалища виникають знову на тому ж самому місці. Питання боротьби зі «стихійними» звалищами розглядався в ході наради, яку провів 26 червня міський голова Володимир Буряк.

У нараді взяли участь заступники міського голови, голови районних адміністрацій, представники профільних департаментів, компанії «Вельтум-Запоріжжя», міського управління Національної поліції.

– Яка ситуація у нас складається? Вичистили «стихійну» смітник, вивезли сміття. Через деякий час знову звалище. Далеко ходити не треба. Балка Поповка, берега малих річок, території біля залізниці, гаражних кооперативів, – зазначив Володимир Буряк.

Присутні відзначали, що на ліквідацію «стихійних» звалищ витрачаються кошти міського бюджету. Єдиний спосіб боротьби з такими смітниками – притягнення винних до адміністративної відповідальності, виписування максимально можливих штрафів. Тут необхідна спільна робота районних адміністрацій, адміністративних комісій, інспекції з благоустрою, Національної поліції.

– Проблема вирішується тільки в площині спільної роботи районних адміністрацій, поліції, адмінкомісій, спільно з інспекцією з благоустрою. Тому ставлю завдання з 2 липня активізувати роботу по «ліквідації» стихійних звалищ, профілактичній роботі з населенням, запобіганню виникненню звалищ, виявленню порушників, – заявив Володимир Буряк.

Порушників правил благоустрою, які викидають сміття в не призначених для цього місцях, будуть штрафувати. Розміри штрафів досить значні, їх визначає адміністративна комісія. Представники Національної поліції висловили готовність співпрацювати у виявленні та притягнення до відповідальності організаторів «стихійних» звалищ.

Учасники наради також акцентували увагу на продовженні укладення договорів на вивезення сміття з мешканцями приватного сектора, підприємцями. В іншому випадку ті, хто не уклав договорів, будуть продовжувати створювати «стихійні» звалища.