На Запоріжжі відзначили кращих слідчих

На Запоріжжі відзначили кращих слідчих

Напередодні ювілейної 55-ої річниці від дня створення слідчого апарату органів внутрішніх справ України відбулось урочисте нагородження найкращих слідчих поліції Запоріжжя та області.

30 червня з привітаннями та теплими словами до слідчих звернулись: заступник начальника – начальник слідчого управління підполковник поліції Костянтин Гребенюк, начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Запорізькій області Олексій Мамчій, голова профспілки атестованих працівників ОВС Віктор Нестеренко та начальник Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Іван Каркоцький.

Також, спогадами про роки, коли вони працювали в слідчих підрозділах міліції, поділилися з присутніми ветерани органів внутрішніх справ.

Начальник слідчого Управління запорізької поліції Костянтин Гребенюк відзначив підлеглих працівників територіальних відділів та відділень поліції.

6 слідчим було присвоєно чергове спеціальне звання. Міська рада відзначила почесними грамотами та листами подяки 10 працівників поліції. 10 співробітників слідчих підрозділів за вагомий внесок у встановленні правової держави, ініціативу, наполегливість та високий професіоналізм, отримали грамоти від обласної державної адміністрації Запорізької області. Також, правами начальника ГУНП було відзначено 5 працівників поліції.

Нагадаємо, на Запоріжжі відбувся турнір з міні футболу серед працівників поліції.

Відділ комунікації поліції Запорізької області