Бліц-опитування: що для вас рівні права жінок і чоловіків?

Бліц-опитування: що для вас рівні права жінок і чоловіків?

1.Дмитро Савченко, ієрей УПЦ:

-В суспільстві хай будуть рівні права. Але в родині жінка має слухатись чоловіка, тому що створена із його ребра. Так сказано в Біблії.В родині чоловік це як Ісус Христос, жінка як церква, а їх діти це парафіяне.

2. Валентина Шутова, пенсіонерка:

-Я за рівні права для чоловіків і жінок, у прийомі на работу, у призначені пенсій, у виборі сфери діяльності і таке інше. Тільки хай вдома, в родині

чоловік залишається головним.

3. Cергій, Мелітопольсьскій р-н:

-Бог створив нас рівними, біологічно ми однакові тому у суспільстві маємо право на рівні права. На жаль в наш час це не враховується, або жінкам дають занадто багато прав, або навпаки чоловікам, людей пригнічують. Рівноправ’я не буде доки ми не прийдемо к взаєморозумінню.

4. Ірина Малько, медсестра:

-Однозначно я за рівні права для чоловіків і жінок у суспільному житті. А в родинних стосунках хай буде чоловік главнішим, бо жінка створена для чоловіка, як колись наші предки Адам і Єва. Бо якщо в родині чоловік не буде головним, то він не буде мати щастя.

5. Олена Щербань, приватний підприємець, Полтавська обл.:

-Рівність прав це по перше наша повага один до одного. Коли люди навчаться розуміти і поважати один одного, то не буде мати такого значення чоловік ти , чи жінка.