Юліана Козаченко: “На соціальне забезпечення запорізькі роботодавці направили майже 3,4 мільярда гривень”

Юліана Козаченко: "На соціальне забезпечення запорізькі роботодавці направили майже 3,4 мільярда гривень"

У першому півріччі роботодавці Запорізької області забезпечили до соціальних фондів майже 3,4 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, порівняно з минулим роком надходження зросли більш ніж на 800 мільйонів.

Серед десяти територій-найбільших платників ЄСВ – м. Запоріжжя, де суб’єкти господарювання спрямували 1 мільярд 835 мільйонів, м. Енергодар – 361 мільйон, м. Мелітополь та Мелітопольський район – майже 298 мільйонів, м. Бердянськ та Бердянський район – 210 мільйонів, Вільнянський район – 71 мільйон, Василівський – 69 мільйонів, м. Токмак та Токмацький район – 63 мільйони, Запорізький – 58 мільйонів, Пологівський – 57 мільйонів та Оріхівський райони – 51 мільйон.

За даними звітності платників, у поточному році в регіоні середньомісячний фонд оплати праці, на який нараховується єдиний внесок, складає понад 2,3 мільярда, що на 525 мільйонів або на 29 відсотків більше, ніж минулого року.

Нагадаємо, єдиний соціальний внесок сплачується до Пенсійного та соціального фондів та є джерелом фінансування пенсій та інших соціальних виплат.

Головне управління ДФС у Запорізькій області