Запорізькі поліцейські розшукали двох безвісти зниклих дівчат

Запорізькі поліцейські розшукали двох безвісти зниклих дівчат

Співробітники Мелітопольського відділу поліції розшукали двох 14-річних дівчат, які пішли з Мирненького центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Стосовно неповнолітніх правопорушень вчинено не було.

30 червня близько 22:00 до чергової частини Мелітопольського відділу поліції надійшло повідомлення з Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Співробітник закладу повідомила, що близько 20:30 троє дівчат 2003 року народження, втекли через вікно. Одну з них, співробітники центру, розшукали відразу, а двох – педагоги не змогли повернути та звернулись за допомогою до поліції.

Співробітники ювенальної превенції встановили, що дівчата пішли пішки до родичів, які живуть в Мелітополі.

Протягом доби поліцейські розшукали підлітків. Одну – поліцейські знайшли у бабусі, а іншу розшукали в місті, де вона гуляла зі своїми знайомими.

Стосовно дівчат правопорушень вчинено не було. Після профілактичних бесід працівники поліції передали неповнолітніх педагогам центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Всього за 6 місяців поточного року працівники Головного управління Національної поліції в Запорізькій області розшукали 349 дітей.

Нагадаємо, на Запоріжжі внаслідок ДТП загинула неповнолітня дівчина

Відділ комунікації поліції Запорізької області