Юліана Козаченко: “Платники податків Запорізького регіону спрямували до держбюджету 3 мільярди 224 мільйони гривень”

Юліана Козаченко: "Платники податків Запорізького регіону спрямували до держбюджету 3 мільярди 224 мільйони гривень"

За перше півріччя платники податків Запорізького регіону поповнили державну казну на 3 мільярди 224 мільйони гривень (без показників великих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, сплачена сума майже на 762 мільйони або на 31 відсоток перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

У структурі держбюджету понад 46 відсотків займає податок на додану вартість, якого з початку року надійшло 1,5 мільярда. Це на 438 мільйонів або на 41 відсоток більше, ніж за січень-червень 2017 року.

Від оподаткування доходів фізичних осіб державна скарбниця отримала 781 мільйон. У порівнянні з минулорічними надходженнями зростання склало 24 відсотки або 151,5 мільйона.

Підприємства Запорізької області сплатили 404 мільйони гривень податку на прибуток, що на 88 мільйонів або на 28 відсотків більше, ніж торік.

Чверть мільярда гривень платники направили у вигляді військового збору, забезпечивши збільшення до рівня шести місяців 2017 року на 56 мільйонів або на 29 відсотків.

Також вагомими є рентні платежі – за перше півріччя за використання природних ресурсів суб’єкти господарювання перерахували майже 146 мільйонів, що перевищує тогорічну сплату більш ніж на 5 мільйонів.

Головне управління ДФС у Запорізькій області