День безпеки у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика»

День безпеки у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика»

Літо найжаданіша та найочікувана пора року для всіх дітей. Бо літом немає ні занять у школі, ні домашніх завдань, ні суворих вчителів. Але літо для дитини – це не тільки відпочинок, а й велика небезпека.
Рятувальники постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Тому, в рамках таборних змін в оздоровчих центрах області проводиться низка заходів, які включають в себе інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та показові виступи фахівців ДСНС та інших.
Так, 4 липня День Безпеки відбувся у дитячому оздоровчому центрі «Червона гвоздика». У рамках заходу для дітей влаштували справжнє свято, аби в інтерактивній формі розповісти про правила безпечного поводження.
Так, на узбережжі Азовського моря, пройшли тренування співробітників Комунального підприємства Бердянської міської ради «Рятувально-водолазна служба», за умовною ввідною співробітники КП рятували потопаючого, який потребував допомоги. А лікарі лінійної бригади комунального закладу Мелітопольської екстреної швидкої медичної допомоги та співробітники Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели майстер-клас та показали як надавати першу долікарську допомогу постраждалому при опіках і теплових ударах та як проводити серцево-легеневу реанімацію.
Справжньою прикрасою цього заходу став чотириногий друг людини – собака породи «Ньюфаундленд» Pearl Avalance. Господарі Олександр та Анжела, керуючись допомогою Юрія Малєва вже 2 роки тренують її для того, аби собака могла рятувати потопаючих на воді. Тож у ході заходу, відбулися показові виступи з рятування собакою потопаючих на човні та за допомогою рятувального круга. Тож, призерка багатьох конкурсів, справжня собака-рятувальник викликала у дітей неймовірні емоції та найприємніші враження.
Рятувальники ж у свою чергу провели повний інструктаж дітей з приводу усіх сезонних небезпек, які можуть очікувати підростаюче покоління. Як і належить гостям, бійці ДСНС прийшли до дітей не з порожніми руками. Кожна дитина отримала приємний пам’ятний сувенір.
Крім того, після офіційної частини заходу на дітей чекав ще один сюрприз від соціального партнеру рятувальників – соціального проекту «Школа безпеки» Групи компаній Фокстрот. Молодші загони подивилися мультфільми «Фокс і Трот поспішають на допомогу», а потім прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті, а нагородження відбудеться завтра. Для середніх та старших відпочивальників табору пройшов цікавий квест за мотивами мультфільму.