У Запоріжжі пройшли заходи з нагоди третьої річниці Національної поліції України(фото, відео)

У Запоріжжі пройшли заходи з нагоди третьої річниці Національної поліції України(фото, відео)

Правоохоронці Запоріжжя організували пізнавальні локації із роботи підрозділів поліції для мешканців та гостей міста.

Захід відбувся 4 липня на площі Фестивальній у місті Запоріжжя. Під час свята за участь у Всеукраїнському чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог» та високий результат заступник начальника ГУНП в Запорізькій області Олександр Панченко вручив подяку Артему Кондрусу.

За високий професіоналізм професійної майстерності та натренованості службових собак керівник вручив подяку інспектору-кінологу кінологічного центру лейтенанту поліції Олександру Скворцову.

За високий професіоналізм також був нагороджений заступник начальника Комунарського відділення Дніпровського відділу поліції капітан поліції Андрій Коротченков.

Під час заходу на площі була представлена техніка, яку поліцейські використовують у своїй діяльності, зразки однострою та озброєння.

Для мешканців та гостей міста працювали локації, де можна було познайомитися з роботою спецпризначенців, кінологів, вибухотехніків та інших підрозділів поліції.

Діти змогли сісти за кермо службових автомобілів, поговорити у гучномовець та приміряти амуніцію, яка використовується поліцейськими під час несення служби.

Нагадаємо, що в місті Бердянськ вихованці дитячого садку привітали правоохоронців із Днем Національної поліції України.

Відділ комунікації поліції Запорізької області