35 дітей дітей з вадами слуху проходять курс реабілітації в спеціалізованому оздоровчому таборі у Кирилівці

35 дітей дітей з вадами слуху проходять курс реабілітації в спеціалізованому оздоровчому таборі у Кирилівці

29 червня 2018 року ГО батьків і дітей з вадами слуху “Дзвін” розпочала реалізацію заходу “Реабілітаційно – оздоровчий табір для дітей зі зниженим слухом та сімей, що їх виховують під керівництвом спеціалістів ( Світлана Довганик, Алла Сапожникова, які працюють за методикою розвитку комунікативних здібностей, слухового сприймання та його формування за допомогою усного мовлення. В організацію в 2001 році об’єдналися батьки,які не хочуть,щоб їх діти жили ізольованим життям, а мали змогу жити в сім’ях і навчатися в масових садках і школах за місцем проживання. Усі діти протезовані слуховими апаратами або кохлеарними імплантатами.
Табір фінансується управлінням соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, а також завдяки благодійній допомозі ТзОВ “Деос – Реліз”.
Реабілітаційний табір функціонує у смт Кирилівка Якимівського району Запорізької області з 29.06. по 13.07.2018 р.
Цього року мають змогу оздоровитись та пройти курс слухомовної реабілітації 35 осіб. Серед них діти з порушенням слуху, їх батьки та родичі, що не мають таких вад.
У неділю, 30 червня відбулося урочисте відкриття табору з традиційним представленням сімей.
Організатори Висловлюють безмежну вдячність УСЗ ДГП ЛМР, ТзОВ ” Деос- Реліз”, КЗ ЛОР ” ЗУСДМЦ”, ЗОШ № 95, базі відпочинку “Оріон” та усім добрим людям, завдяки яким табір зміг відкритися.

За час табору діти вже показали виставу “Капітошка” та “Восьминіжки”, а батьківський театр показав виставу “Солом’яний бичок”

11 липня в 16.30 відбудеться підсумковий концерт, на якому діти зі зниженим слухом продемонструють свої таланти. Організатори запрошують представників ЗМІ долучитися до висвітлення заходу. Контактна особа Алла Сапожникова 0632785280