Важкоатлети ЗНУ вибороли чотири золоті медалі на Чемпіонаті України

Важкоатлети ЗНУ вибороли чотири золоті медалі на Чемпіонаті України

Спортсмени Запорізького національного університету вкотре продемонстрували блискучий результат на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед студентів-2018. У змаганнях взяли участь чотири спортсмени вишу: Дмитро Вороновський (категорія 56 кг), Тарас Гришин (категорія 69 кг), Антон Сердюков (категорія 85 кг) і Кирило Пирогов (категорія 94 кг). І кожен із них виборов «золото» Чемпіонату у своїй ваговій категорії.
Тренер спортсменів, викладач факультету фізичного виховання ЗНУ Анатолій Орлов наголосив: «Ми не будемо зупинятися на досягнутому та ще більше своїми результатами прославлятимемо Запорізький національний університет на спортивних аренах різного рівня!».
Анатолій Орлов від імені всіх важкоатлетів-переможців подякував ректору Запорізького національного університету, професору Миколі Фролову за всебічну підтримку спортсменів вишу.
Колектив Запорізького національного університету вітає спортсменів та їхнього тренера з блискучим виступом на престижному змаганні та бажає їм нових перемог і здобутків на шляху до спортивних вершин!

Прес-служба ЗНУ