Вітаємо переможців обласних змагань з пожежно-прикладного спорту в м. Запоріжжя

Вітаємо переможців обласних змагань з пожежно-прикладного спорту в м. Запоріжжя

6 липня розпочався другий і заключний день змагань з пожежно-прикладного спорту. Перед довгоочікуваним оголошенням і нагородженням переможців, рятувальники пройшли два останні випробування.
Перший вид змагань – встановлення та підйом по висувній 3-колінній драбині, а другий – бойове розгортання.
За сумою балів двох днів змагань почесну «бронзу» виборола команда 3-ДПРЧ по охороні Дніпровського району Запоріжжя. Друге місце посіли спортсмени Бердянська. Чемпіоном області з пожежно-прикладного спорту 2018 року стала команда Енергодара.
Також були визначені спортсмени, які показали найкращі результати по кожному виду змагань. Зі штурмовою драбиною краще за всіх впорався Геннадій Сбойчаков із команди Енергодару. Швидше за всіх подолав 100-метрову смугу з перешкодами ¬¬¬–Дмитро Хаванов з Бердянська.
У ході урочистої церемонії закриття чемпіонату та нагородження переможців учасників привітав начальник Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексій Лепський, який побажав спортсменам наснаги, сил та витривалості на шляху до нових перемог. Також, під час урочистостей рятувальники відзначили юнацьку команду області, які привезли із всеукраїнського чемпіонату з ППС омріяну перемогу. Всі переможці отримали кубки, медалі та цінні подарунки.
Перемоги завжди дарують приємні відчуття. Вони є свідченням того, що титанічна підготовка та докладені зусилля були не даремними. Але, головне – не зупинятися на досягнутому, а прагнути більшого, нових вершин та ще більш швидких фінішів. Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області бажає тим, хто виборов цього року перемогу не втрачати запалу та працювати над удосконаленням вмінь, а тим, хто симпатію Фортуни не здобув, побажаємо впевненості наполегливості у майбутньому.

ГУ ДСНС України у Запорізькій області