За публічною інформацією до фіскальної служби Запорізької області звертались 70 разів

За публічною інформацією до фіскальної служби Запорізької області звертались 70 разів

За перше півріччя до органів ДФС у Запорізькій області надійшло 70 запитів на отримання публічної інформації. Більшість із них надіслано поштою – 46, 24 документи направлено на електронну скриньку за допомогою мережі Інтернет.
Із загальної кількості 15 запитів отримано від громадян, 20 – від юридичних осіб, 5 – від представників мас-медіа, 6 – від громадських об’єднань, 24 – від органів виконавчої влади як розпорядникам інформації.
Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, найчастіше запитувачі зверталися з проханням надати відомості про третіх осіб, щодо стану надходжень податків, митних платежів до бюджетів, суми нарахованих податків та інших питань.
Розглянувши запити, фахівці ДФС області надали роз’яснення та інформацію на 46 із них, у відповідь на 12 повідомлено, що запитувані дані належать до категорії з обмеженим доступом, 10 документів надіслано за належністю іншим органам влади, ще два знаходяться на виконанні.
Нагадаємо, запити на публічну інформацію можна направляти поштою, у тому числі, електронною, факсом або телефоном. Докладна інформація розміщена на сайті фіскальної служби: http://zp.sfs.gov.ua/dfs-u-regioni/golov-upr/kontakti-/, http://sfs.gov.ua/priymalnya-gromadyan/dostup-do-publichnoi-inform/.

Головне управління ДФС у Запорізькій області