Запорізькі поліцейські організували для підлітків прогулянку на байдарках

Запорізькі поліцейські організували для підлітків прогулянку на байдарках

Працівники поліції ювенальної превенції організували для неповнолітніх, які перебувають на обліку, подорож руслом річки Дніпро на байдарках.

5 липня у Запоріжжі працівники відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Запорізькій області влаштували для проблемних підлітків екскурсію на байдарках руслом Дніпра.

Захід розпочався із «Зарядки із school police officer». Руханку для дітей та дорослих провела інспектор відділу ювенальної превенції.

Потім неповнолітні разом із представниками філії державної установи «Центр пробації» області та Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відправилися на прогулянку у байдарках.

Увесь час про їхню безпеку дбали працівники відділення в річковому порту «Запоріжжя» ГУНП в Запорізькій області.

Правоохоронці вважають, що такі заходи дозволяють показати підліткам, які перебувають на обліку, що час можна провести весело, цікаво і з користю. А такі заняття є чудовою профілактикою злочинності серед дітей та посилюють довірливе ставлення неповнолітніх до працівників поліції.

За можливість сприяння формування у дітей здорового способу життя та становлення підлітків на шлях виправлення запорізькі поліцейські вдячні клубу «Байдарка».

Нагадаємо, що працівники поліції ювенальної превенції провели профілактичні рейди в Бердянському районі та в місті Енергодар.

Відділ комунікації поліції Запорізької області