На Запоріжжі за півроку викрили 35 хабарників та вимагачів

На Запоріжжі за півроку викрили 35 хабарників та вимагачів

Загальна сума неправомірної вигоди по розпочатим у 2018 році кримінальним провадженням за матеріалами Управління захисту економіки в Запорізькій області складає 1 778,45 тисяч гривень.

Управління захисту економіки в Запорізькій області ДЗЕ Національної поліції України на постійній основі здійснює заходи з протидії корупції й хабарництву у сферах, які мають стратегічне значення для економіки держави, серед посадових осіб органів державної влади і самоврядування, протидію корупційним правопорушенням і правопорушенням, пов’язаним з корупцією, на території обслуговування.

Так, з початку року за матеріалами служби за фактами вимагання, одержання та надання неправомірної вигоди розпочато 35 кримінальних проваджень. Задокументовано 17 фактів хабарництва. Повідомлено про підозру 19 особам.

З початку року розслідувано та закінчено 14 проваджень.

Загальна сума неправомірної вигоди по розпочатим у 2018 році кримінальним провадженням складає 1 778,45 тисяч гривень.

Також з початку року працівники Управління захисту економіки склали 133 протоколи про адміністративні корупційні правопорушення.

Працівники служби вжили необхідних заходів щодо запобігання корупції та затримання на «гарячому» посадовців у всіх сферах економіки, зокрема у сфері земельних відносин, освіти, медицини, сфері військової служби, господарської діяльності, дозвільної системи та в банківській сфері.

Як ми повідомляли раніше, запорізькі поліцейські викрили факт розкрадання бюджетних коштів. Посадовець Запорізької обласної державної адміністрації допустив розтрату майна територіальної громади Запорізької області, а генеральний директор одного з підприємств привласнив бюджетні кошти. Слідчі та співробітники Управління захисту економіки в Запорізькій області викрили злочинну схему.

Відділ комунікації поліції Запорізької області