ПРЕС-ТУР “Організація проведення громадських робіт.  З початку року 3000 безробітних скористались такою послугою”

ПРЕС-ТУР "Організація проведення громадських робіт. З початку року 3000 безробітних скористались такою послугою"

Протягом січня-червня 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 40,6 тис. безробітних.
За сприяння служби зайнятості протягом січня-червня 2018 року 24,8 тис. осіб знайшли роботу. З початку року 277 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 70 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,2 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.
«З початку року 7,2 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру (біля 3000 безробітних прийняли участь у громадських роботах). Громадські роботи мають економічну, соціальну та екологічну користь для регіону. Участь у таких роботах надає можливість тимчасового працевлаштування безробітних на посадах, що не потребують додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки. Фінансування організації громадських робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів, роботодавців та у разі залучення зареєстрованих безробітних до громадських робіт фінансування організації таких робіт здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. В Запорізькій області заключено 206 угод на проведення робіт та профінансовано їх виконання на 3700 тис. грн.», – повідомила начальник відділу організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ Ольга Тараканова.
З КП “Титан” обласна служба зайнятості з цього напрямку співпрацює з 2005 року. І тільки в цьому році в таких роботах прийняло участь 29 безробітних громадян, в т.ч ВПО. “Ми дуже вдячні центру зайнятості за співпрацю – відмічає співробітник підприємства Інна Харитонова. – Щомісяця в літній період до нас приходить приблизно 15 працівників. І їх допомога у підтримці в належному стані парку, пляжу дуже необхідна. Ми розраховуємо і в подальшому на плідну співпрацію зі службою зайнятості з цього питання”.
Своєю історію поділилась Тетяна Дейнека: “Три роки тому мене скоротили з підприємства. Центр зайнятості запропонував мене прийняти участь у громадських роботах на КП “Титан”. А згодом я отримала постійне місце роботи на цьому ж підприємстві. Чим дуже задоволена!”.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061) 233-11-47