За минулу добу на території області рятувальники ліквідували 18 пожеж в екосистемах

За минулу добу на території області рятувальники ліквідували 18 пожеж в екосистемах

За минулу добу до Служби порятунку «101» надійшло 18 повідомлень про пожежі на відкритих територіях. Вогнем заподіяно шкоди навколишньому природному середовищу на загальній площі 4,5 га. На ліквідацію лише цих займань залучалось 23 одиниці техніки та 89 рятувальників.

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки. Адже незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

Запорізька область: за добу на воді загинула 1 людина

12 липня до Служби порятунку «101» о 12:30 від Дніпровського відділу поліції ГУ НП  надійшла інформація про те, що в районі ставка біля готелю «Славутич» співробітники рятувально-водолазної служби № 2 витягнули з води тіло чоловіка без ознак життя та передали співробітникам поліції для проведення СМЕ. Наразі особа та вік загиблого встановлюється. Підрозділи ДСНС не залучалися.  

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням бути обережними та дотримуватись правил безпеки поведінки на водних об’єктах! Не допустіть трагедії в ваших родинах!

Запорізька область: за добу фахівці-піротехніки знешкодили 79 одиниць ВНП часів минулих війн

12 липня фахівці-піротехніки АРЗ СП м. Запоріжжя за  межами  с.  Цвіткове  на  відкритій  території вилучили та знешкодили 33 одиниці вибухонебезпечних предметів, а саме: 5 артилерійських снаряда калібру 57 мм, 1 мінометні міни Ф-1, 1 гранату РГД-33, 26 гранат РПГ-40, часів минулих війн.

Того ж, дня в с. Кушугум Запорізького району на сміттєзвалищі за кладовищем групою розмінування АРЗ СП м. Запоріжжя було вилучено та знешкоджено 46 одиниць вибухонебезпечних предметів, а саме: 1 мінометна міна калібру 82 мм, 3 гранати Ф-1, 13 артилерійських снарядів калібру 30 мм, 17 артилерійських снарядів калібру 23 мм та 12 одиниць інших ВНП, часів минулих війн.   

Виявлені ВНП знищуються в спеціально відведених місцях відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням правил безпеки.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже, непоодинокими є випадки коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета

– припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;

– в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;

– організувати охорону небезпечного місця;

не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;– ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.