Запорізькі журналісти – на презентації нового проекту

Запорізькі журналісти - на презентації нового проекту

Вже вдруге запорізькі журналісти завітали у парк історичних та етнічних періодів «Етносело» на запрошення громадської організації «Дивосвіт», яка постійно проводить тематичні та культурологічні заходи.

Цього разу на теренах етнопарку біля села Геленжик Вільнянського району проводився круглий стіл «Голос жінки» для місцевих партнерів та лідерів. На регіональному рівні ГО «Дивосвіт» є партнером громадської організації «Фундація прав людини», яка працює в семи областях України – Запорізький, Закарпатський, Чернівецький, Харківський та Дніпропетровський.

Одним з ключових напрямків її діяльності є захист прав жінок з акцентом на інтересах внутрішньо переміщених осіб. Три роки тому «Фундація прав людини» прийняла рішення про впровадження національної програми по соціально-економічному захисту таких людей. З фінансової підтримки міжнародних організацій на національному рівні вже проведено чотири школи-тренінги: по правозахисту та цифровим технологіям, техніки та арт-техніки у вирішенні конфліктів та миротворчість, а також – блогерству.

В обговоренні теми круглого столу взяли участь представниці правозахисної групи «Успішна варта», ГО «Жіночий світ», БФ «Усмішка дитини», місцевого центру з надання БВПД та інші. Йшла мова про заплановані та здійснені заходи, можливості та виклики, перші кроки, які було зроблено на шляху реалізації проекту. У цей же день стартував дводенний тренінг «Блоги, як засіб поширення інформації і захисту прав ВПО».

Також журналісти побували на цікавій екскурсії по етнопарку, розташованого на березі мальовничого озера.

Наталія Вадимова