На «металургійній мапі світу» у Запорізької області особливе місце, – Григорій Самардак

На «металургійній мапі світу» у Запорізької області особливе місце, - Григорій Самардак

Напередодні Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості у концертному залі Запорізької обласної філармонії відбулися урочисті збори за участі працівників провідних промислових підприємств області, представників та керівництва Запорізької обласної ради профспілок, депутатів обласної ради.

Людей особливого сплаву вітали голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, Запорізький міський голова Володимир Буряк. Зі сцени звучали теплі слова на адресу ветеранів галузі, побажання подальшого розвитку металургійним підприємствам.

– З розвитком металургії нерозривно пов’язана історія становлення міста Запоріжжя і це, безумовно, історія слави, – зазначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.- Сьогодні обов’язково ми згадуємо ветеранів праці, людей, які своїми руками будували потужні підприємства, запускали виробництво, забезпечуючи розвиток економіки всієї держави. Сьогодні промисловість розвивається у непростих умовах, умовах високої конкуренції, але на «металургійній мапі світу» у нашої області особливе місце. Як і багато років тому, промислові металургійні підприємства становлять основу економіки нашого краю, забезпечуючи наповнення бюджету громади. І те, що у нас є можливість сьогодні реалізовувати обласні програми, соціальні проекти – ваша заслуга, трудівників, які підкорюють важку промисловість й рухають розвиток всієї області, – наголосив голова обласної ради.

Окремо Григорій Самардак відзначив, що промисловий майданчик це ще й «школа» для видатних управлінців, науковців; працівники металургійних підприємств сьогодні захищають інтереси громади і в стінах обласного парламенту. Голова Запорізької обласної ради побажав усім впевненості у майбутньому, розвитку флагманам виробництва, достатку у родинах запорізьких металургів та гірників.

З нагоди професійного свята та за сумлінну працю і розвиток галузі, кращих працівників Запорізьких підприємств Григорій Самардак нагородив грамотами та відзнаками Запорізької обласної ради.

Довідково: В Запорізькій області працюють 1827 промислових підприємств.Основу промисловості області складають металургійний, енергетичний та машинобудівний комплекси.

Металургійна галузь промисловості області забезпечує в загальному обсязі виробництва по Україні вироблення сталі – 40,3%, прокату – 33,7%, чавуну – 21,1%. В промисловості регіону металургія забезпечує 41,0 % загального обсягу реалізованої промислової продукціїі, гірничодобувна – 2,1 %. У промисловій галузі за підсумками першого кварталу 2018 року працюють близько 34,5 осіб.