Підведені підсумки, визначені пріоритеті напрямки роботи в Службі зайнятості

Підведені підсумки, визначені пріоритеті напрямки роботи в Службі зайнятості

16 липня в Запорізькій обласній службі зайнятості під час робочої наради були підведені підсумки роботи за І півріччя 2018 року та визначені пріоритетні напрямки роботи.

Директор обласної служби зайнятості Ірина Дуднік відзначила, що на сьогодні вже майже завершено процес реорганізації та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг. Велика увага приділяється профорієнтаційній роботі. В центрах зайнятості області активно йде робота з профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття. Працює соціальний супровід за підходом кейс-менеджмент, впроваджуються інноваційні підходи на засадах рекрутингу, нові онлайн сервіси, налагоджена комунікація з роботодавцями щодо підбору персоналу шляхом електронного спілкування. Вкрай важливою залишається робота в громадах, де надання працівниками центрів зайнятості усіх соціальних послуг виходить на новий якісний рівунь. Пріоритетного значення також набувають громадські роботи соціально-значущого направлення.

Найкращих результатів за основними напрямами роботи досягли Приазовська, Приморська районні філії обласного центру зайнятості, Бердянський міський центр зайнятості та Якимівська районна філія.

«Мета нашої роботи – своєчасне реагування на виклики, що виникають на ринку праці в регіоні. Кожен день нашої роботи має бути результативним. Збереження і розвиток трудового потенціалу – це одне з головних завдань, що вирішує служба зайнятості разом із партнерами», – підвела підсумок зустрічі очільник Запорізької обласної служби зайнятості Ірина Дуднік.

Додатково:

Протягом 1 півріччя 2018 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 40,6 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 8,9% менше минулорічного показника.

За сприяння служби зайнятості протягом січня-червня 2018 року 24,8 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 11,3 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного. З початку року 277 осіб працевлаштовані на нові робочі місця, за які здійснюється компенсація єдиного внеску роботодавцям, 70 осіб започаткували власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю одноразово, 2,2 тис. безробітних проходили професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

З початку року 7,2 тис. безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Станом на 1 липня 2018 року на обліку в центрах зайнятості Запорізької області перебувало 16,5 тис. безробітних.

Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості Запорізької області на 1 липня 2018 року становила 2149 одиниць. Найпопулярнішими професіями, на які нині існує попит, є професії кваліфікованих робітників – водії, продавці, електромонтери, вантажники, медсестри, електрогазозварники, кухарі, слюсарі та інші представники робочих професій. Роботодавці також шукають бухгалтерів з відповідним досвідом роботи.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Запорізького ОЦЗ за номером (061) 233-11-47