Бліц-опитування: Що стимулює вас почуватися  активним і динамічним попри поважний вік?

Бліц-опитування: Що стимулює вас почуватися активним і динамічним попри поважний вік?

1.Тетяно Дмитрівна, педагог на пенсії:

-Стимулює спілкування з природою та з мистецтвом: побували наприклад на фестивалі «Благофест», органна музика, класична, вокал, виступ прекрасного квартету. А ще чудові спектаклі в тому же театрі ім. Магара, це задоволення не тільки від акторської гри, але й від поезії. Ну і звичайно мир книг теж дає сили, причому книги не тільки минулих років а і сучасні. Іноді бувають цікаві зустрічі з людьми переважно непохилого віку. Спілкування з молодшими за мене років так на 30-40 теж дає радість життя.

2.Володимир Матвійович, пенсіонер, працював електриком:

-Головне- це діти. Треба дбати і піклуватися про них. Іноді допомагати матеріально, іноді порадою. Усвідомлення цього і дає сили жити. Треба зберігати силу духа і не опускати руки. Ось як струмочок пробиває собі шлях і перетворюється на річку.

3.Валентина Рожко, пенсіонерка, активістка:

-Треба не падати духом. Треба спілкуватися з народом,з людьми- бо це надихає. Я завжди рада людям, люблю свій народ. Я щаслива, бо в мене гарні діти, моя онука –«Міс України» на конкурсі краси у Києві. А фізичні сили це в моєму бажанні. На риболовлю з чоловіком ходимо, це теж дає сили.

4.Леонід Гоєв, пенсіонер, фотограф:

-Мені сили надає творчість. Це для мене як рятувальний круг, воно стимулює, вимагає рухатися, думати , шукати. А з фізичних навантажень я обираю ходьбу.

5.Йосиф, пенсіонер:

-Дуже важко знаходити у повсякденному житті щось таке, аби стимулювало. Ось моїй дружині Тетяні наприклад допомагає жити віра в Бога, вона їй надає життєві сили і сенс буття.