Запорізькі аудитори у Веселівській селищній раді  встановили фінансових порушень  на понад 820 тис. гривень

Запорізькі аудитори у Веселівській селищній раді встановили фінансових порушень на понад 820 тис. гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області в ході ревізії селищного бюджету і фінансово-господарської діяльності виявили порушень на 822 тисячі гривень. Так, зокрема, встановлено, що комунальне підприємство, яке проводило реконструкцію вуличного освітлення, завищило обсяг робіт на 14 тис. гривень, не підтвердивши експлуатацію будівельних машин і механізмів.

Окрім цього, було встановлено, що бюджетні кошти, виділені на виконання соціальних програм громади, використано не за призначенням. Так, селищна рада 152,7 тис. гривень спрямувала на ремонт ліцею та його гуртожитку, придбання техніки для їдальні при тому, що утримуватись вказаний навчальний заклад має за рахунок обласного бюджету. Не за призначенням використано ще 440 тис. гривень. Замість того, аби спрямувати ці кошти на благоустрій громади, їх витратили на придбання бензину та будівельних матеріалів для потреб місцевого комунального підприємства. Не за цільовим призначенням використано й 96,2 тис. грн освітньої субвенції.

Аудитори встановили, що голова селищної ради та його чотири заступники отримали при відсутності відповідних рішень майже 25 тис. грн премій та надбавок.

Завдяки зусиллям аудиторів в ході ревізії відшкодовано до бюджету понад 14 тис. гривень

Матеріали ревізії передано до органів прокуратури.

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області