Бліц-опитування: Чи  доводилося вам знаходите щось цікаве, що могло мати наукове  значення?

Бліц-опитування: Чи доводилося вам знаходите щось цікаве, що могло мати наукове значення?

1.Ірина, студентка:

– Кілька років том,коли я ще навчалася у школі, тоді ми ще відпочивали у Криму з батьками. Часто бували на дикому пляжі біля Херсонеса. Ось там ми знаходили цікаві уламки древнього керамічного посуду, на деяких були частки орнаменту. Гадаю що особливої історичної цінності вони на мали, але мені було дуже цікаво тримати їх у руках.

2.Василь Михайлович, пенсіонер, Вільнянський р-н:

-Колись років 20 тому знайшов у полі невеличкий чорний як обгорілий, важкий, металевий уламок, увесь в дірочках. Мужики у селі казали що схожий на метеорит. Син студент побачив, забрав собі, казав що в місті покаже комусь, хто розуміється. Так і не знаю що воно було.

3.Дмитро,будівельник:

-В мене є металошукач, і у вільний час, у вихідні виходжу з ним за містом на пошуки. Ось на пляжі в гідропарку шукаю і знаходжу дрібні, але цінні металеві речі загублені відпочивальниками: обручки, ланцюжки, годинники. Шукаю не тільки на пляжі, а і в інших місцях. Окрім традиційних гільз та інших залишків другої світової є в моїй колекції старовинні хрестики, монети, рештки холодної зброї та багато ще чого.

4.Євген Петрович, пенсіонер, Вільнянський р-н

-Тут у нас під час другої світової були великі бої. Копаючи город постійно знаходжу кулі, гільзи, металеві осколки мабуть від бомб та снарядів,решти військового взуття, колись давно викопав ствол від гвинтівки.5.Олександр, студент:

-Часто влаштовую прогулянки Хортицею, та берегами Дніпра. Одного разу в урочищі Вирва, де є залишки укріплень турецької війни знайшов наконечник козацького списа, та невеличкий старовинний ніж без рукоятки.