Бліц-опитування “Чи любите ви мандрувати?”

Бліц-опитування "Чи любите ви мандрувати?"

1.Ольга Лебедева,юрист:

-Так, звичайно просто обожнюю мандри. Люблю подорожі приємно-непередбачуванні та з сюрпризами. Нещодавно побувала у Франції у провінції Прованс. Мрію про подорож кіньми у горах, або берегом моря

2.Юрій Бараннік, галерист:

-Мандрувати і подорожувати дуже люблю. В Європі був разів з десять, у різних містах та країнах. Мене завжди приваблюють не популярні туристичні місця, а якась незнайома стежина. Це для мене головна умова подорожі. Потім згадую те що бачив і порівнюю з тими умовами де я живу. Подорожі це єдиний шлях аби порівняти те що там, і те що є в нас. Якщо наш увесь Кічкас повезти хоча б у Польшу, то вони потім вийдуть разом страйкувати запитуючи чому там живеться гарно, а в нас погано.

3.Данило Бондаренко, менеджер:

-Так, люблю. Був у Польші, в Іспанії. Цього літа подорожував в Португалії. Це було чудово. Нові враження, інша природа, інші люди, це дуже цікаво, зануритися в інше незнайоме життя.

4.Дмитро, організатор міжнародних туристичних подорожей:

-Мандрівки це завжди цікаво, це нові знайомства, нові емоції, нові враження, а потім гарні спогади. Подорожі це чудово, це відкриття нових обріїв. Любимо з родиною мандрувати, робимо це часто,за цей рік побували у десяти країнах здебільшого європейських, плануємо нові поїздки.

5.Оксана, стиліст:

-Мандрувати почала ще студенткою вишу. Ходили з друзями у пішоходні походи до Криму, були на Кавказі. Нещодавно подорожувала кіньми у Карпатах. Мандри це надзвичайно чудово, це як засіб пізнання себе та світу.