Читайте у газеті “Запорізька правда” за 27.08.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 27.08.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 27 вересня, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Старість – на радість. Не зважаючи на всі проблеми, літні люди України неймовірно оптимістичні. Це життєрадісна і дуже чудова група населення. За даними опитування, близько 80% літніх людей, не дивлячись на свої захворювання, сказали, що якби була можливість витрачати гроші, вони подорожували б. 15% літніх людей із задоволенням вивчали б іноземні мови, 60% із задоволенням відвідували б цікаві клуби. Як уповільнити старість? Про це напередодні Дня літніх людей дізнайтесь із «Запорізької правди».

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Чергову шукайте у рубриці «Мистецькі обрії» про містичне музичне дійство «Карміна Бурана» у обласній філармонії.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Медицина безкоштовна? Почав діяти  новий список послуг первинної медичної допомоги — обов’язковий для виконання всіма закладами первинної медичної допомоги, незалежно від моделі фінансування. «Запорізька правда» розказує, що саме відтепер гарантовано оплачено з ваших податків на рівні первинної  медичної допомоги.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

Як зберігати зуби … стародавнього слона? Про це розкаже мешканка села Лисогірка Любов Петрова у традиційній рубриці «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. А із традиційного бліц-опитування ви дізнаєтесь ще й про те, які інші унікальні знахідки зробили наші земляки.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.