На Запоріжжі поліцейські знешкодили муляж гранати, який виявили неподалік залізничної колії

На Запоріжжі поліцейські знешкодили муляж гранати, який виявили неподалік залізничної колії

Неподалік селища міського типу Чернігівка фахівці-вибухотехніки перевірили та знешкодили вихолощений корпус гранати «Ф-1», який виявили на відстані близько 5 метрів від залізничної колії.

25 вересня до Чернігівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області надійшло повідомлення від диспетчера залізниці про те, що на 42 км залізничної колії поблизу станції Верхній Токмак виявлено підозрілий предмет.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група відділення поліції та  працівники Вибухотехнічного управління.

О 14:00 керівництвом Укрзалізниці було прийнято рішення про обмеження руху залізничного транспорту у напрямку міста Маріуполь.

Спеціалісти Вибухотехнічного управління оглянули ділянку місцевості біля залізничної колії та на відстані близько 5 метрів поблизу залізничної колії виявили вихолощений корпус гранати «Ф-1» з імітацією саморобного запалу.

О 18:25 предмет знешкодили.

О 18:34 рух залізничного транспорту було відновлено.

За даним фактом триває перевірка.

Вкотре звертаємось до громадян, якщо ви володієте інформацією щодо незаконного обігу зброї, боєприпасів або вибухівки, а також, якщо маєте відомості про факти виявлення підозрілих предметів (пакетів, сумок та інше) звертайтесь до поліції за телефоном 102 чи в інший зручний для вас спосіб.

Нагадаємо, що слідчі, оперативники із залученням спецпідрозділу, під процесуальним керівництвом прокуратури, провели санкціонований обшук в одному з гаражів Запоріжжя та вилучили вогнепальну зброю й боєприпаси.

Відділ комунікації поліції Запорізької області