З початку року запорізькі поліцейські викрили 57 злочинів у сфері протидії торгівлі людьми

З початку року запорізькі поліцейські викрили 57 злочинів у сфері протидії торгівлі людьми

Заступник начальника Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області розповів про результати роботи підрозділу за вісім місяців цього року.

25 вересня у приміщенні Головного управління Національної поліції в Запорізькій області відбулась прес-конференція заступника начальника Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Запорізькій області Дмитра Клименка.

Під час заходу Дмитро Клименко розповів, що протягом 8 місяців цього року працівниками Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми викрито 57 кримінальних правопорушень, серед яких 40 за ознаками злочину, передбаченого ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України, 6 – за ознаками злочину, передбаченого ст.303 (Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України, 2 – за ознаками злочину, передбаченого ст.149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України.

Також підполковник поліції навів декілька резонансних прикладів виявлення фактів торгівлі людьми.

Якщо ви стали свідком або жертвою таких кримінальних правопорушень, звертайтесь до поліції за телефонами «102», (063)195-00-58, (098)481-03-45, (050)023-46-78 або в інший зручний для вас спосіб.

Нагадаємо, що впродовж доби працівники кримінальної поліції Шевченківського відділення поліції встановили та затримали зловмисника, який зґвалтував та пограбував жінку.

Відділ комунікації поліції Запорізької області