На Запоріжжі ювенальні поліцейські поспілкувалися із батьками школярів

На Запоріжжі ювенальні поліцейські поспілкувалися із батьками школярів

Працівники поліції ювенальної превенції відвідали навчальні заклади Запорізької області та взяли участь у батьківських зборах. Під час зустрічей поліцейські поспілкувалися із батьками школярів на правовиховні  теми.

26 вересня працівники поліції ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Запорізькій області взяли участь у проведенні батьківських зборів спеціальної школи-інтернат «Орієнтир». А ювенальні поліцейські Запорізького відділення відвідали  Августинівську школу Широківської сільської ради.

Під час зустрічей правоохоронці обговорили з батьками питання, що стосуються безпеки дітей у різних сферах життя. Зокрема зосередили увагу на акції «Безпечна дорога до школи». Також поліцейські нагадали про важливість батьківської уваги,  про негативний вплив сучасного інформаційного простору на психічне та фізичне здоров’я дитини.

Батьки школярів взяли участь у обговоренні та поставили ювенальним поліцейським питання, що їх цікавили. Адміністрація шкіл подякувала правоохоронцям за співпрацю та домовилася, що наступного разу правоохоронці прийдуть спілкуватися вже із дітьми.

Нагадаємо, що 25 вересня працівники ювенальної превенції та патрульної поліції Запоріжжя завітали до молодших класів запорізької загальноосвітньої школи №3.

Відділ комунікації поліції Запорізької області