Україно-французький вектор розвитку економічної галузі обговорили в ЗНУ

Україно-французький вектор розвитку економічної галузі обговорили в ЗНУ

Двадцять першого вересня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання VII міжнародного круглого столу «Інтеграція освіти, науки і бізнесу».

Серед його організаторів та учасників традиційно були представники українських та закордонних вишів, експерти та бізнесмени. Крім науковців та економістів-практиків із різних областей України до обговорення актуальних на сьогодні питань економічної галузі приєдналися 15 представників – 3 викладачі і 12 студентів – Навчального комплексу Сан-Март-Шавань (Франція).

Проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, звертаючись під час урочистого відкриття круглого столу до іноземних гостей, наголосив: «Запорізький національний університет на сьогодні – найбільший регіональний виш Півдня України, на базі якого ми створюємо відкритий простір європейського університету».

Декан економічного факультету ЗНУ Алла Череп надала інформацію щодо ролі університету в економічному розвитку регіону. Зокрема, щодо створення першого в місті бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» академічного типу, який функціонує на базі економічного факультету ЗНУ з 2015 року. Ця інформація неабияк зацікавила учасників міжнародного засідання.

Чималий інтерес у присутніх на засіданні викликали доповіді гостей із Франції – викладача бухгалтерського обліку, управління фінансами, соціального права навчального комплексу Сан-Март-Шавань Себастьєна Бутена й викладача бухгалтерського обліку, управління, податкової системи малого і середнього бізнесу Жана Еріка Ружье. Вони надали інформацію щодо освіти в навчальному комплексі Сан-Март-Шавань (м. Ангулем).

Також гості зачитали лист директора навчального комплексу Сан-Март-Шавань Веронік Деспор, яка запропонувала для подальшого розвитку цікаві для обох вишів напрямки роботи на рівні спільних проектів викладачів і студентів та заходи, які сприятимуть розвиткові економіки обох країн.

Довідка. Започаткований у 2012 році на базі економічного факультету ЗНУ круглий стіл «Інтеграція освіти, науки і бізнесу» є традиційним майданчиком для спілкування вчених, економістів-практиків і представників бізнесу. Цього разу під час заходу йшлося про проблеми інтеграції освіти, влади і бізнесу, інституційно-інноваційні напрями інтеграційних процесів в Україні та світі, питання нової траєкторії україно-французького співробітництва в галузі економічної безпеки та ресурсоефективності.

Прес-служба ЗНУ