Загрози здоров’ю дітей, в результаті застосування газового балончика в одній зі шкіл Запоріжжя, немає

Загрози здоров’ю дітей, в результаті застосування газового балончика в одній зі шкіл Запоріжжя, немає

В результаті застосування газового балончика у навчальному закладі Хортицького району Запоріжжя 28 дітей звернулись до лікарні та знаходяться під наглядом медичних працівників, 27 з них будуть відпущені додому. Загрози здоров’ю школярів немає. Стосовно опікуна правопорушниці складено адміністративний протокол.

Як повідомлялось раніше, за фактом застосування газового балончика у навчальному закладі Хортицького району Запоріжжя проводиться перевірка.

На даний час встановлено, що близько 10 години учениця школи  з необережності розпорошила газовий балончик у приміщенні перед їдальнею. Дітей вивели на вулицю, приміщення провітрили, заняття у школі продовжили.

В результаті події до дитячої лікарні звернулись 28 дітей, які на даний час знаходяться під наглядом медичних працівників з підозрою на інгаляційне отруєння. 27 дітей будуть відпущені із батьками додому, одного учня лікарі залишать на деякий час під наглядом. Загрози здоров’ю школярів немає.

Працівники Хортицького відділення поліції встановили особу правопорушниці. З дівчиною 2004 року народження проведена профілактична бесіда.

Стосовно опікуна школярки, жінки 1946 року народження, складено адміністративний протокол за ознаками ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ще раз звертаємось до батьків із проханням провести роз’яснювальні бесіди із дітьми щодо правил поводження у навчальному закладі та недопущення неналежного поводження із небезпечними речовинами та предметами.

Відділ комунікації поліції Запорізької області