ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ТУРИСТИ

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ТУРИСТИ

У Міжнародний день туризму в Оріхові пройшов перший міський фестиваль «Туризм –у кожний навчальний заклад». На території будинку дитячої творчості зібралися 10 команд,з них 6—Оріхівської ОТГ і 4 – запрошені з Преображенської, Малотокмачанської і Таврійської громад.

На святковий лінійці його учасників щиро привітав міський голова Оріхова Сергій Герасименко,який вручив подяки від міськради і торти кожній команді. Добрі побажання прозвучали і від голови журі Ірини Михайленко, керівника туристських гуртків будинку дитячої творчості. Вела програму фестивалю в.о.директора БДТ Любов Ярова.

На найголовнішому етапі змагань — смузі перешкод– перше місце завоювали представники Новопавлівської ЗОШ I-II ст. ,друге—учні Преображенського НВК «Основа»,третє—юні туристи з Нестерянської СР ЗОШ I-III ст.

Під час змагання на підвісній переправі кращими виявились Кирило Кушніренко та Нікіта Дроздов з міської ЗОШ № 3 I-II ст. та Валерій Вільжис і Ярослав Тименко з Юрківської філії Таврійського НВК «Перспектива». На в’язанні туристських вузлів відзначилися команди «Невгамовні» з Юрківської філії Таврійського НВК «Перспектива» (перше місце), «Шукачі скарбів» –з Оріхівського НВК № 2 ім. академіка В.А.Лазаряна(друге місце) і «Козачата»–з міської ЗОШ № 3 I-I I ст.(третє місце).

У конкурсі «Надання долікарської допомоги» відзначені учні Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я»,Юрківської філії Таврійського НВК «Основа» і Малотокмачанської ЗОШ I-III ст.

Найкраще виступили у конкурсі «Візитка» юні туристи з Оріхівської гімназії № 1 «Сузір’я» і Юрківської філії таврійського НВК « Перспектива». А найбільше враження на журі справив блискучий захист домашнього завдання «Світ навколо нас» (експозиція або інсталяція на туристську тему) команда міської ЗОШ № 5 I-II ст.

Грамоти командам вручила начальник відділу освіти,молоді та спорту виконкому міськради Тетяна Прищенко, яка висловила вдячність учасникам та їхнім наставникам,організаторам фестивалю і побажала нових успіхів та досягнень.

У розважальній програмі взяли участь ВІА «BAND BOX» (керівник Олексій Сокол) і танцювальний колектив з Таврійського будинку культури.

Фестиваль подарував дітям радість спілкування і бадьорий настрій.

Тамара КУРОЧКІНА

Оріхівський район