Бліц опитування: Чи вбачаєте ви відмінність у поняттях глибинка і периферія? У чому вона полягає і як відбивається на місцевих жителях ?

Бліц опитування: Чи вбачаєте ви відмінність у поняттях глибинка і периферія? У чому вона полягає і як відбивається на місцевих жителях ?

1.Наталія Нестеренко, Вільнянський р-н, вчителька:

-Периферія звучить якось принизливо, а глибинка нібито ніжно-ласкаво. І взагалі глибинка-це місце де визрівають таланти. Вважаю ще сільські діти більше розвинуті. Міське населення взагалі ледачі. Молодь там зовсім не така як у нас. Наші сільські діти знають що треба вибиватися в люди, бо повернешься до кізяків. Вони у нас і в Києві вчаться, і в інших містах.

2.Радченко Владислав, с.Новогупалівка, студент мед. училища:

-Глибинка це коли далеко від міста живуть? Деякий час поступивши навчатися у медичне училище відчував трохи комплекс меншовартості порівняно зі студентами,що живуть у місті, тому що різниця у мові, звичках, світосприйнятті.

3. Зацерковна Алла, переселенка з м. Донецьк, студентка:

-Переїхавши з Донецька у село до бабці 4 роки потому, було важко розпочинати жити у глибинці, головним чином через побутові складнощі. До того ж в сільській школі вимоги більші аніж були у нас у місті. А потім я звикла, І зараз для мене різниця між глибинкою і містом не так відчутна. Хіба що у спілкуванні з міськими студентами відчувається різниця у деяких життєвих цінностях.

4.Буренко Катерина Марківна, пенсіонерка, с.Новогупалівка:

-Не відчуваю різниці між селом і містом. Такого поняття як глибинка чи периферія для мене не існує. Я все життя прожила у селі а працювала бухгалтером на заводі Шевченко тому і звикла і до складнощів і до роботи.

5.Віктор Гончаренко, актор ансамблю «Оксамит»:

-Глибинка мабуть це те,що ближче до центру, а периферія це взагалі з самого краю, на межі, або ж на кордоні. Порівнювати людей що живуть у місті з селянами не можна. Це як людина сама себе сприймає. Часто трапляється таке, що в глибинці або ж периферії народжуються геніальні люди, а дурнів вистачає і в місті, або ж у центрі. А звичайно ж умови життя в глибинці важчі.