Очільник поліції Запорізької області провів особистий прийом громадян

Очільник поліції Запорізької області провів особистий прийом громадян

Начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Коміссаров під час особистого прийому розглянув звернення, скарги та пропозиції громадян, в тому числі звернення ініціативної групи гаражного кооперативу.

1 жовтня начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області генерал поліції третього рангу Сергій Коміссаров провів особистий прийом громадян. До керівника обласної поліції звернулись громадяни із заявами, скаргами та пропозиціями.

Зокрема, на прийом прийшла ініціативна група у складі чотирьох осіб, які представляли інтереси обслуговуючого кооперативу «Дніпро» та Запорізької обласної організації громадської організації «Всеукраїнський союз автомобілістів».

Громадяни скаржились на неналежне, на їх думку, розслідування кримінальних проваджень працівниками Хортицького відділення поліції. Протягом декількох років власники гаражів та члени кооперативу скаржаться на протиправні дії одного з власників ділянки на території кооперативу по вулиці Василя Стуса Хортицького району Запоріжжя.

На даний час у Хортицькому відділенні поліції розслідується ряд кримінальних проваджень з цього приводу. Проводяться всі необхідні слідчі та розшукові заходи, спрямовані на повне й всебічне розслідування кримінальних проваджень та встановлення всіх обставин події.

Результатом спілкування з громадянами, стало рішення про контроль керівництвом поліції ходу розслідування кримінальних. А Слідчим управлінням матеріали проваджень будуть ретельно вивчені та надані вказівки щодо проведення додаткових процесуальних дій.

Нагадаємо, що начальник поліції Запорізької області Сергій Комісаров вручив нові погони запорізьким поліцейським, які тимчасово проходять службу на Сході України.

Відділ комунікації поліції Запорізької області