Захист прав споживачів фінансових послуг – захист українців

Захист прав споживачів фінансових послуг – захист українців

В Одесі відбулася прес-конференція «Захист споживачів фінансових послуг. Як покращити становище українців». В її роботі взяв участь і наш позаштатний корреспондент.

На порядок денний було винесено цілий ряд соціально важливих питань, що стосуються захисту прав споживачів фінансових послуг. І, зокрема: чому український споживач фінпослуг не захищений сьогодні, з яких питань фінустанови найчастіше порушують його права, які законодавчі зміни необхідні для захисту споживача фінансових послуг, хто такий фінансовий омбудсмен і яка його роль у вирішенні проблемних питань?

На ці та інші питання відповіли Тетяна Грищенко, керівник юридичного напряму Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Руслан Сидорович, голова підкомітету з питань виконання рішень Європейського суду з прав людини Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, Тетяна Бурак, радник з питань прав споживачів фінансових послуг Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

Йшлося про нову систему захисту прав споживачів фінансових послуг, яка передбачає створення установи фінансового омбудсмена, що має забезпечити ефективний рівень захисту прав споживачів та надасть їм новий, неупереджений механізм швидкого вирішення спорів з фінансовими установами. А також у наданні регуляторам фінансового ринку додаткових повноважень щодо захисту прав громадян, що суттєво обмежить можливості недобросовісних фінустанов для шахрайства та маніпуляцій. З цих проблем до Верховної Ради України подано два відповідних законопроекти, якими і передбачено захистити українців. А поки парламент не схвалить їх, фінансові установи і далі будуть порушувати права свої клієнтів.

Адже не секрет, що українці цим установам не довіряють. Це основна причина, через яку вони не беруть кредитів, неохоче відкривають депозити та не надто активно користуються страховими послугами. Люди не користуються тим, чому не довіряють. У спорах, які все частіше виникають між фінансовими установами та споживачами, останні залишаються незахищеними. А судова система не завжди є ефективною, тому громадяни не довіряють і судам.

Законопроект «Про установу фінансового омбудсмена» створює новий для України, неупереджений та політично незалежний механізм альтернативного (позасудового) вирішення спорів між споживачами та фінансовими установами – через установу фінансового омбудсмена.

Фінансовий омбудсмен – посадова особа, відповідальна за вирішення у позасудовому порядку спорів, пов’язаних із наданням фінансовими установами послуг споживачам. Фінансовий омбудсмен, насамперед, виступатиме за примирення сторін спору – споживачів із фінансовими установами. Одночасно він матиме повноваження приймати рішення за результатами розгляду спору. Впровадження справедливого механізму вирішення спорів через фінансового омбудсмена зміцнить довіру та сприятиме розвитку фінансового ринку.

Слід зазначити, що установи фінансового омбудсмена є у багатьох країнах Європи – Німеччині, Франції, Бельгії, Великобританії, Фінляндії, Польщі, Чехії, Хорватії, Словаччини та ін. Результати досліджень у ЄС демонструють успішність їх функціонування: потенційна економія коштів європейських споживачів оцінюється в 20 млрд. євро, надавачів послуг – в 1,7 – 3 млрд. євро у разі використання механізму альтернативного вирішення спорів замість суду, строк розгляду спору скорочується у шість разів.

Отже, вирішення проблем споживачів фінансових послуг у розвитку фінансового сектору при діяльності фінансового омбудсмена, і, як результат, – зростання економіки України.

Микола Бордюжа