Читайте у газеті “Запорізька правда” за 04.10.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 04.10.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 4 жовтня, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Наша газета виходить напередодні видатного свята – Дня учителя. Тому чималу увагу ми приділяємо питанням освіти і головним дійовим особам галузі – викладачам, вихователям, педагогам

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

День усмішки запоріжці відсвяткували на Пасіці Сірка. Міжрегіональний етнофестиваль обрядів та оберегів «Пасіка Сірка» зібрав у Грушівці, колишньому маєтку видатного полководця, кошового отамана Війська Запорозького низового Івана Сірка, тисячі людей з різних куточків України. Як це було – читайте у свіжому випуску «Запорізької правди»

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Глибинка це не занедбаність, а наше коріння, місце, де визрівають допоки невидимі загалу таланти, ідеї і майбутні суспільні надбання. Про особливості і принади запорізького Приазов’я читайте у рубриці «Вісті з глибинки»

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

Чи бачили ви колись діамантових… бабок? Ні, не коштовні прикраси. А справжніх? Про них розкажемо у традиційній рубриці «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. А із традиційного бліц-опитування ви дізнаєтесь ще й про те, які дива відкривають для себе наші земляки, спостерігаючи мікросвіт.

Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.