Юліана Козаченко: «Запорізькі платники спрямували до державного бюджету майже 5 мільярдів гривень»

Юліана Козаченко: «Запорізькі платники спрямували до державного бюджету майже 5 мільярдів гривень»

Платники податків Запорізької області за дев’ять місяців поточного року поповнили державний бюджет України на 4 мільярди 881 мільйон гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко.

– Порівняно з аналогічним періодом 2017 року рівень податкових відрахувань збільшився на 1 мільярд 40 мільйонів або на 27 відсотків. Більшу частину надходжень сформували чотири платежі – податок на додану вартість, податок на доходи фізичних осіб, податок на прибуток підприємств та військовий збір, – зазначила Юліана Козаченко.

Найбільший ресурс держбюджет отримав від сплати податку на додану вартість – понад 2,3 мільярда гривень, що на 570 мільйонів більше, ніж торік.

З доходів фізичних осіб сплачено 1 мільярд 641 мільйон гривень ПДФО, рівень надходжень минулого року перевищено майже на 303 мільйони або на 22 відсотки.

Підприємства регіону перерахували майже 531 мільйон гривень податку на прибуток, збільшення до рівня 2017 року склало 130 мільйонів або 32 відсотки.

Також держбюджет отримав понад 387 мільйонів гривень військового збору, це на 81,7 мільйона та на 26,7 відсотка більше минулорічної суми надходжень.