Олексій Мужев: “У Запорізькій області надходження митних платежів склали майже 6 мільярдів гривень”

Олексій Мужев: "У Запорізькій області надходження митних платежів склали майже 6 мільярдів гривень"

За 9 місяців у Запорізькій області до бюджету спрямовано 5 мільярдів 921 мільйон гривень митних платежів. Це на 1 мільярд 930 мільйонів перевищує показники аналогічного періоду 2017 року.

Як підкреслив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, надходження зросли, передусім, завдяки збільшенню кількості митних оформлень запорізькими промисловими підприємствами у митниці нашого регіону. Так, тільки за вересень цього року до бюджету України перераховано 833,7 млн. грн., що на 421,3 млн. грн. більше порівняно з вереснем 2017 року.

Три чверті надходжень забезпечують митні платежі, що стягуються при ввезенні на митну територію України товарів для виробництва в промислових галузях регіону. Решту суми по оформленням імпорту у Запорізькій митниці ДФС сплатили суб’єкти невиробничих галузей – 27 відсотків.

У розрізі товарних угрупувань найбільша частка сплачених митних платежів припадає на машини, устаткування та транспорт – 34%, паливно-енергетичні товари – 30%, метали та вироби з них – 12%, продовольчі товари та продукцію сільського господарства – 8%, продукцію хімічної промисловості та мінеральні продукти – 7%.

Запорізька митниця ДФС