Представники ЗНУ взяли участь у масштабному міжнародному IT-Форумі

Представники ЗНУ взяли участь у масштабному міжнародному IT-Форумі

В урочистому відкритті форуму ректор Запорізького національного університету Микола Фролов наголосив на важливості проведення таких заходів, які сприяють формуванню іміджу Запорізького регіону як важливого наукового осередку країни, зокрема в галузі ІТ та інших передових технологій. Також він зазначив, що серед випускників ЗНУ – чимало представників галузі інформаційних технологій, адже викладачі вишу готують сучасних висококваліфікованих фахівців. Зокрема, при цьому велику увагу приділяють практичному складнику формування в студентів потрібних компетентностей.

Особливе враження на молодь справила велика кількість відвідувачів та список поважних спікерів, які ділилися з аудиторією своїм досвідом. Студенти національного університету взяли участь у лекціях та воркшопах із таких напрямків, як інтелектуальна персоналізація, розвиток бренду компанії, маркетингові концепції з розвитку продажів, силіконова долина, розробка мобільних додатків, ризики в інформаційній безпеці, інвестиції і т.д.

Викладачі та студенти факультету іноземної філології ЗНУ, на запрошення організаторів, долучилися до заходу як фахівці з послідовного та синхронного перекладів. Ця допомога була особливо актуальною в тих випадках, коли перед широкою аудиторією виступали іноземні спікери.

Голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ Дар’я Пензєва запевнила, що такі заходи дійсно спонукають пишатись містом, у якому відбувається багато цікавих і важливих події, і в якому мешкають дослідники та фахівці, котрі створюють майбутнє, завдяки використанню інноваційних технологій.

Для довідки. У Запорізькому IT-форумі взяли участь близько 15 тисяч осіб – посадовців, представників бізнес-кіл, співробітників ІТ-галузі, представників закладів вищої освіти тощо. Він складався з трьох тематичних потоків: Marketing, WEB\App DEV і Blockchain. У рамках заходу проходили workshop, турнір із Counter Strike: Global Offencive, виставка Robotech тощо. Головним завданням ІТ-форуму є популяризація високих технологій серед запорізького бізнесу, створення можливостей для обміну досвідом бізнесменів і розробників із різних галузей, а також – відкриття місцевих високотехнологічних підприємств та ІТ-компаній для України й світу.

Прес-служба ЗНУ