У Запоріжжі правоохоронці взяли участь у «Покровському ярмарку»

У Запоріжжі правоохоронці взяли участь у «Покровському ярмарку»

Правоохоронці спільно з профспілковою організацією та волонтерським центром організували виступи творчих колективів поліції, військовослужбовців, а також роботу польової кухні та інформаційних наметів.

06 жовтня розпочався «Покровський ярмарок-2018», присвячений Дню міста. Відкриття заходу розпочалось з виступу артистів у національному та козацькому вбранні. Старт запорізького ярмарку дав постріл з козацької гармати.

В районі каскаду фонтанів «Райдуга» святкову програму для жителів і гостей міста організували правоохоронці спільно з Запорізькою обласною профспілковою організацією атестованих працівників ОВС України та громадською організацією «Волонтерський центр «Запоріжжя».

На святкові заходи завітав начальник ГУНП в Запорізькій області Сергій Коміссаров.

На збудованій сцені відбувся виступ творчого колективу військової частини 3029 та концерт творчих колективів запорізької поліції: народного ансамблю «Пернач», шоу-гурту «02», дитячої хореографічної студії «02».

Поряд працювала польова кухня, де всі мали змогу скуштувати кашу.

Також працювали інформаційні намети ГУНП в Запорізькій області. Правоохоронці розповідали про роботу в поліції, умови набору. Поліцейські нагадали, що триває конкурсний відбір до батальйону поліції особливого призначення.

Крім цього, співробітники поліції знайомили із специфікою роботи різних підрозділів поліції.

Святкові заходи тривають. На охорону громадського порядку під час масових заходів з нагоди Покровського ярмарку задіяні близько 500 правоохоронців.

Відділ комунікації поліції Запорізької області