Аудитори в Державному вищому навчальному закладі «Запорізький будівельний коледж» встановили фінансових  порушень на 537,6 тис. гривень

Аудитори в Державному вищому навчальному закладі «Запорізький будівельний коледж» встановили фінансових порушень на 537,6 тис. гривень

Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Державного вищого навчального закладу «Запорізький будівельний коледж» встановили порушень на суму 537,6 тис. грн, з них 349,9 тис грн, що призвели до втрат.

Так, у ході контрольного заходу виявлено покриття витрат за рахунок загального фонду державного бюджету, пов’язаних з наданням платних послуг, які повинні здійснюватись із спеціального фонду, у сумі 214,2 тис. гривень.

Окрім цього, з порушеннями законодавства працівникам освітнього закладу необґрунтовано виплачено премії у сумі 89,7 тис. грн. та відпускних і компенсації за невикористану відпустку з нарахуваннями у сумі 44,8 тис. гривень.

Також аудитори встановили витрачання 185,4 тис. грн бюджетних коштів на утримання понаднормативних посад.

За допущені порушення фінансової дисципліни 7 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

На адресу Коледжу направлено лист з вимогами щодо вжиття заходів для повного усунення виявлених порушень фінансової дисципліни та попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства. До навчального закладу застосовано захід впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Запорізької області.

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області