Безкоштовні підготовчі курси з історії України

Безкоштовні підготовчі курси з історії України

До уваги абітурієнтів!

З радістю повідомляємо, що триває набір слухачів на безкоштовні підготовчі курси з історії України.

Чекаємо старшокласників, учнів 9-11 класів з багатодітних сімей, родин переселенців, ветеранів АТО, тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.
Пропонується висококваліфікована допомога у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), а також надаються консультації з проблемних питань та тем.
Чекаємо на вас щовівторка. Початок занять – о 16:00 (до 18:00) у кабінеті 9.

Також ми запрошуємо учнів середнього та старшого шкільного віку на заняття з математики, які проводяться щопонеділка о 16:30 (до 18:00), а також з української мови та літератури – щочетверга о 17:00 у кабінеті 9.

Курси проводяться в рамках проекту “Центр підтримки сім’ї” Карітас Запоріжжя.

Кількість місць – обмежена!

ДОВІДКИ за телефонами “гарячої лінії”: 
+38050-322-46-00; +38097 20-22-098; +38061-787-45-85

Довідка:

Благодійний фонд “Карітас Запоріжжя” є представництвом МБФ “Карітас України” і розташовується за адресою м.Запоріжжя, вул.Семафорна, 8. 

Карітас (від лат. “caritas” – милосердя, самовіддана безкорисна любов) – це міжнародна мережа благодійних організацій, що є конфедерацією 165 національних організацій. Ціль, що об’єднує всі Карітаси – розвиток громадянського суспільства і солідарності, захист людських прав і діяльність в сфері соціальної політики. Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей. Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

З повагою,

відділ коммунікацій благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Запоріжжя»