Бліц опитування: яким незвичним способом вам доводилося  застосовувати наше сало – стратегічний  українській продукт?

Бліц опитування: яким незвичним способом вам доводилося застосовувати наше сало - стратегічний українській продукт?

1.Євген, водій:

-Якщо мені доводиться у майстерні свердлити отвори у залізних і чавунних станинах, то використовую старе сало як мастило. Гаряче свердло занурюю у шматочок сала, а потім продовжую свердлити. Виходить набагато швидше. Так само роблю при нарізуванні різьблення.

2.Ірина, студентка:

-На день народження подруги бачила як вона готували дивовижну страву- морозиво з салом. Спочатку подумала що це гумор такий, а вийшло на повному сер’йозі. Нарізали дуже тонкими шматочками сало, товкли волоські горіхи, і все це змішували з звичайним морозивом. Перед вживанням все разом ще має постояти у морозильнику.

3.Ніна Петрівна, приватний підприємець, м.Києв:

– Часто готую вдома сало у целофанових мішечках. Треба спочатку натерти свіже сало часником, сіллю, чорним та червоним перцем, все це покласти послідовно у два пакетики, ретельно зав’язавши кожен, потім у каструлі з солоною з водою, в яку кладу цибулеве лушпиння треба варити з годину. Їсти коли охолоне.

4.Анатолій, художник:

-Самим незвичним способом застосовую сало, коли треба вдома пересунути з місця на місце важкі шафи. Підважую одну сторону і підкладаю під неї шматочок шкірки із сала. Так само роблю з другою і іншими сторонами. Потім шафа на шкірках пливе по підлозі куди треба від маленького поштовху.

5 Світлана Олексієвна, вчителька: – Готую вдома сало запечене в духовці. Шматочки свіжого сала натираю сіллю, часником і перцем. Замотую в алюмінієву фольгу кожен. І потім ставлю пектися в духовці на повільному вогні хвилин 30.