Бліц-опитування: У яку мінімальну суму можна  вкластися, щоб забезпечити собі і своїй родині здорове харчування?

Бліц-опитування: У яку мінімальну суму можна вкластися, щоб забезпечити собі і своїй родині здорове харчування?

  1. Іван Купрій, Гуляйпільский р-н, директор Полтавського будинка культури:
    -Якщо дивитися на мою сім’ю, то одна людина має отримувати не менше 15 тис. гривень. Це якщо дружина теж працює,та отримує зарплатню у межах 10-15 тис. Якщо в родині один працюючий, то він має заробляти 25 тис. гривень, тоді ми можемо гідно прожити, почуваючи себе дійсно українцями, бо інакше це-злидні. Я живу у селі і у в мене є трохи овочей зі свого городу, якщо купувати, а ціни зараз пішли в гору то буде занадто дорого. Якщо брати гроші саме на їжу, то треба рахувати який раціон до вподоби. Якщо це просто борщі-супи то можливо 8 тис. вистачить.

2.Михайло, пенсіонер:

-Вважаю, що родині за для здорового харчування треба мати не менше 20 тис. гривень на місяць. Чому саме стількі? Бо продукти дуже дорогі.

3. Марина Данилова, с. Ручаївка,Запорозький р-н

-Якще жити у селі то мабуть на харчування треба мати 5 тис. гривень на місяць , а якщо жити в місті то треба набагато більше, навіть і уявити собі не можу.

4. Сергій, землевпорядник:

– Думаю що на одну людину задля нормального,здорового харчування треба десь тис. 10-12, а якщо наприклад у чоловіка зарплатня 4 тис, то він думає не як поїсти, а як вижити.

5.Зінаїда, пенсіонерка:

-Отримую пенсію 1900 гривень. Гадаю що 1200 гривень мені б вистачило на харчування. Але ж і цього я не маю. Бо треба іще платити за комуналку і ліки купувати.