Читайте у газеті “Запорізька правда” за 11.10.2018 р.

Читайте у газеті "Запорізька правда" за 11.10.2018 р.

Шановні друзі! У четвер, 11 жовтня, виходить у світ свіжий випуск «Запорізької правди», в якому йтиметься про важливі події у житті мешканців нашої області.

Творчий колектив газети зробив нинішній випуск видання традиційно цікавим і корисним для наших читачів і підготував для вас чимало читабельних матеріалів.

Ми працюємо для того, щоб ви були в курсі фактів та подій, що мають місце або відбуваються у нашій області, відчували динаміку змін і перетворень та могли прогнозувати їх подальший перебіг, а отже, будучи попередженими, були підготовлені до зустрічі із всілякими явищами у повному їх розмаїтті.

Наша газета виходить напередодні видатних свят – Дня захисника України, Дня Українського козацтва, Дня міста Запоріжжя, а також Покрови Пресвятої Богородиці і Дня створення Української повстанської армії. Тому чималу увагу ми приділяємо питанням патріотизму і шануванню наших воїнів-захисників.

Та піднімаємо й інші важливі соціальні проблеми. День боротьби із злиднями – це, коли світ може активно привернути увагу до тягот і лих осіб, що живуть у злиднях, коли вони можуть привселюдно заявити про свої проблеми, і коли можна визнати, що незаможним належить головна роль у справі боротьби з убогістю. Його найважливішою складовою частиною є участь у заходах самих представників бідних верств населення, що свідчить також про прагнення людей, що живуть у злиднях, використовувати свій досвід і знання з метою сприяння викорінення бідності. Напередодні такого дня, який світ відмічає 17 жовтня, «Запорізька правда» розповідає про акції профспілок і організації людей з інвалідністю, спрямовані на подолання зубожіння населення України.

Також не забуваємо порадувати, а деколи і здивувати вас розмаїттям сенсацій.

Подаємо й корисну ужиткову інформацію.

Чому Сонце може стати найлютішим ворогом людини? Згідно з даними Мінохорони здоров’я, станом на 2018 рік, в Україні більше 1 мільйона людей хворіють на онкологію. Кількість випадків у нашій країні збільшується на 130 тисяч осіб щорічно. Серед новоутворень лідируюче місце в онкології у раку шкіри. З урахуванням екології та кліматичних умов нашого регіону, зростання захворюваності на меланому і базаліому, на жаль, прогресує. Як знизити ризик захворювання, і що робити, якщо поставлено такий діагноз, у «Запорізькій правді» розповідає провідний онколог клініки лазерної медицини Анабель, лікар першої категорії Юрій Віталійович Сірик.

Традиційно ж, тільки у нашій газеті ви знайдете рубрику «Справи небайдужих» про Події, які нас захоплюють, про Людей, які нас надихають, про Ідеї, які нас окриляють, а також «Новини з пензликом» від карикатуриста Олега Локтєва, цікавий кросворд.

Чи бачили ви колись хатинку із…. сала? Про таку визначну пам’ятку розкажемо у традиційній рубриці «Дивина тижня». Її назва говорить сама за себе. На останній сторінці шукайте цікаві фото, у тому числі, й надіслані читачами. А із традиційного бліц-опитування ви дізнаєтесь ще й про те, яким незвичним чином використовують український стратегічний продукт наші земляки Також саме у нашій газеті міститься – місячний календар, гороскоп, прогноз погоди, найповніша тижнева програма телебачення із супутниковими каналами, безкоштовні приватні оголошення та ще багато іншої корисної інформації.

Нагадуємо, що читати нашу газету ви можете, завчасно оформивши передплату у будь-якому відділенні «Укрпошти», або на сайті нашої газети www.zp-pravda.info – електронна версія.

Придбати свіжий випуск «Запорізької правди» можна у приватних розповсюджувачів (у Запоріжжі), або безпосередньо у редакції газети, попередньо зателефонувавши 061- 787-54-09 (понеділок -середа) , або 061-787-54-21(робочі дні) у робочий час.