Пам’ятна дошка на честь запорізького  «кіборга»

Пам’ятна дошка на честь запорізького «кіборга»

В Запоріжжі в будинку №39 по вул. Л. Жаботинського відкрили пам’ятну дошку на честь героя-десантника Олександра Пивоварова загиблому 28 вересня 2014 р, під час боїв за Донецький аеропорт. В цьому домі Олександр мешкав кілька років.

Олександр Пивоваров народився у смт Кушугум, після строкової служби жив і працював у Москві. Після анексії Криму одразу ж повернувся до Запоріжжя і одним з перших добровільно став до лав збройних сил України у складі 79 –ї аеромобільної бригади. До початку боїв за донецьке летовище Олександр з боями пройшов Південний котел біля Зеленопілля, де вперше наші бійця відчули на собі масований ракетно-артилерійський нанесений росіянами із-за кордону. «Ці хлопці були кращими серед нас. Вони насправді зупинили агресію. Пам`ять про цих бійців має жити для нас і для наступних поколінь. Вічна їм пам`ять» зазначив бойовий побратим Олександра запорізький ветеран АТО, «кіборг» В’ячеслав Зайцев.

Під час відкриття пам’ятної дошки були присутні мама Олександра, ветерани АТО, рідні та друзі, голова Вознесенівської районної адміністрації, волонтери, та інші небайдужі громадяне. Пам’ять героя присутні вшанували хвилиною мовчання і поклали квіти біля дошки.

Олександр Максимов, текст, фото